Tumši zilā dziesma

Lai arī kādi laiki un tendences mainītos, klasika ir stabila vērtība. Nekad nenošausi greizi ar mazo melno vakarkleitu vai labas kvalitātes uzvalku..

Šodien  padalos ar vēl vienu interjeru no Skandināvijas. Dzīvoklis kādā senā ēkā pieder 3 bērnu ģimenei. Lai arī viņi atzīst, ka pirmais iespaids par dzīvokli nebijis labs- divas milzīgas tumšas istabas, tomēr riskēja, saskatot īpašumā potenciālu. Pēc renovācijas telpas tika pārplānotas un iegūtas 4 istabas, kuras vēljoprojām ir diezgan lielas. Vienā daļā atrodas viesistaba, bibliotēka, virtuve un ēdamzāle, otrā- privātās telpas ar guļamistabām.

Lai arī sākotnēji virtuve tikusi plānota baltos, melnos un pelēkos toņos, tomēr vēlāk izmantots piparmētru zaļais, atsvaidzināts ar misiņu (manuprāt, lieliska krāsu kombinācija, kas labi saskan ar virtuves virsmām). Saimniece velējās, lai virtuve būtu reprezentatīva, eleganta, tai pašā laikā funkcionāla, tāpēc virsmām izmantots tieši marmors. Virs virtuves salas akcentu dod interesanti gaismekļi,   telpai raksturu veido pie sienas pieliktā Al Pačīno fotogrāfija, zeltītās vāzes un puķu podi. kok_kokso_gratt_marmor.jpg

Pēdējā laikā skatoties skaistās bildes ar interjeriem, esmu pamanījusi to, ka dizaineri liek paklāju arī ēdamzonā, zem galda. Saprotu domu, ka tā tiek “ierāmēta” ēdamzonas vieta, tomēr man kā praktiskam cilvēkam šī ideja vienmēr likusies diezgan apšaubāma. Arī šajā dzīvoklī zem galda paklājs, turklāt diezgan dārgs- intervijā saimniece atzīst, ka tā ir neprātīga izvēle, bet viņi ar to sadzīvo.

matplats_kok_elegant.jpg

Arī viesistabā parādās dažādu nokrāsu un rakstu zilais, kas pārliecinoši tiek kombinēts mēbelēs, tekstila izstrādājumos, traukos. Saimniece darbojas modes biznesā un savā interjerā iedvesmojusies no Estee Lauder radošās dizaineres Aerin Lauder (kurai ir arī savs zīmols Aerin- augstas kvalitātes modes,  kosmētikas,  mājas tekstila lietas).

vardagsrum_slettvoll2.jpg

vardagsrum_slettvoll.jpg

Bērnistabā viegla un rotaļīga noskaņa iegūta ar gaiši zilo krāsu, interesanto lampas abažūru un gaisa balona zīmējumu.

barnrum_inspiration.jpg

Man patīk, kā zilā krāsu tonalitāte dažādās nokrāsās un veidos izpaudusies katrā mājas telpā, galu galā veidojot vienotu stilistiku. Un, protams, krāšņās ziedu kompozīcijas, kas grezno, atsvaidzina un rada mājīgi sievišķīgu noskaņu!

Dzīvokļa stilā zemāk esošās mebeles un interjera priekšmeti!

Krēsls Filo ēdamistabai, Mūzas istaba

630x9999px-FILOCZ_KRZESŁO_FILO_CZARNY.jpg

Ēdamistabas galds Bjursta, Ikea

bjursta-isskleidziamas-stalas__67535_PE181365_S4.jpg

Bāra krēsls virtuvei, Mūzas istaba

630x9999px-m02Tws3HxfO4PCD8Zidz.jpg

Krēsls Stocksund, Ikea

stocksund-armchair-remvallen-blue-white-black-wood__0405139_pe575045_s4.jpg

Vāze viesistabā, Zara home

Vāze ēdamistabai, Zara home

3299046999_1_1_3.jpg

2942046307_1_1_3.jpg

Avots: Skona hem

Sköna hem nr 2, 2016. Arr: Charlotte Pettersson Text: Gisela Fridén Foto: Anne Nyblaeus

 

 

 

 

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s