Franču šarms Lionas dzīvoklī

Jau no pirmā skata ir skaidrs, ka šim īpašumam piemīt īsts franču šarms-neticami augstie griesti, lielie vertikālie logi, pa kuriem netraucēti ieplūst gaisma un greznās durvju ailes, apvienojumā ar smalku stila izjūtu veidoto dzīvokļa interjeru, papildina  dzīvokli, ne nomāc tās vēsturisko auru. Pateicoties neitrālajiem pasteļtoņiem un plašajām telpām, mājoklis šķiet viegls un gaisīgs, izvēlētās dizaineru lietas nav pašmērķīgas, jo interjerā tās iekļaujas organiski, atstājot harmonisku un mājīgu iespaidu. Mani personīgi šī dzīvokļa interjers uzrunāja divu konkrētu lietu dēļ. Tās ir- brīnišķīga koka grīda un guļamistaba, tai piemīt īpašs vieglums un rotaļīgums!

151012-maison-hand-bizolon-0623-3GMHYAcfo6W2xB4X8vbD5w.jpg

Pelēkajā viesistabā grupētas mīkstās mēbeles,  krēsli un dažādu formu mazie galdiņi, kas saskan ar  paklāja ģeometrisko rakstu un mākslas darbiem melnos rāmjos. Mākslas darbu un skulptūru šajā dzīvoklī daudz, priekšmetus saimnieki atveduši no dažādiem ceļojumiem un pat krāmu tirdziņiem, un arī tie veido mājokļa oriģinālo raksturu.

151012-maison-hand-bizolon-0794-CuV_cLAiI46_WaAiwK9t5g.jpg

Te nu arī redzama grīda, kas nespēj atstāt vienaldzīgu, vismaz mani noteikti ne. Virtuve ir vienkārša, funkcionāla, ar atvērta tipa plauktiem, kas tagad ir aktuāla tendence. Šeit, protams, uz plauktiem nestāv produktu raibie iepakojumi, bet ir izvietoti dažādi interesanti trauki. Galds novietots virtuves salas galā, dodot iespēju ātri ēdienu pasniegt un viesiem piedalīties ēdiena gatavošanas procesā.

151012-maison-hand-bizolon-0715-d7AVv8eGlVKWJII6oAqCHw.jpg

151012-maison-hand-bizolon-0666-WM9iNemaWEwHMZiPit-l9Q.jpgGreznas durvju ailes ar rotājumiem un sienu paneļi atklāj dzīvokļa aristokrātisko raksturu.

151012-maison-hand-bizolon-0521-6MNFj7Lj8qx5CzMOPT84Yw.jpg

Guļamistabā gulta darbojas kā telpas akcents- ar brūni pelēkos toņos ieturētu tekstilu, lielu un augstu gultas galvgali, kas nedaudz atgādina spilvenu, un atjautīgu  gaismas risinājumu!

Fotoattēli no http://www.thedesignchaser.comhttp://bo-bedre.no

Dzīvokļa interjera iedvesmota atradu šīs lietas:

Dīvāns, Hubsch

1fa147e665.jpg

Žurnāla galdiņš Alta, Dekoera

630x9999px-ALTA.jpg

Žurnāla galdiņš, BePure, Mūzas istaba,

b01572715f.jpg

OK Design krēsls Acapulco, Dekoera

f58f4107cd.jpg

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s