Tie tuvojas. Ziemassvētki!

Liekas pilnīgi neticami, bet gada beigas strauji tuvojas! Jau pirms kāda laika lielākie veikalu zīmoli laiduši klajā savas jaunās Ziemassvētku 2016 kolekcijas, un tā kā laikapstākļi jau parūpējušies par attiecīgo noskaņu, vietumis jau arī Latvijā sāk spraukties ārā Ziemassvētku rotājumu un atribūtu trakums. Vēl tikai veikalnieki nogaida 18.novembri, bet tad jau jezga  sāksies plašākos apmēros.

Iepazīstināšu ar pāris atradumiem interneta veikalos, kur pieejama piegāde Latvijā- “H&M”, “Zara” un “Ikea”. Lai arī pēdējais diemžēl vēl Latvijā nav pārstāvēts, manā izpratnē Lietuvas Viļņas veikals vai vietējās firmiņas, kas kā sagādnieki kārotās preces piegādā gribētājiem, nodrošina to, ka Ikea zīmola izstrādājumi kļuvuši ļoti pieejami.

Ziemassvētki ir tradicionāli svētki, līdz ar to izmantotās krāsu kombinācijas ir visiem labi zināmas- balts, sarkans, pelēks, nedaudz spīduma. Šī ir klasika, kas paliek nemainīga gadiem, un šīs ir krāsas, kuras atbilst ziemai un rada svētku sajūtu! Veikalā “H&M” uzmanību piesaistīja spilvena pārvalks ar spīdumiem (ar tiem ātri var ieviest svētku vēsmas esošajā interjerā) un eglītes rotājumi- ar ananāsiem vai ģeometrisku rakstu.

hmprod.jpg hmprod.jpg

hmprod2.jpg hmprod3.jpg

Ikea, protams, ir pārbagāts ar dažādiem Ziemassvētku piedāvājumiem, mani vienmēr priecē dāvanu saiņošanas materiāli un dažnedažādie sīkumi, kuri finālā iepirkumu grozā ir liels vairums. Šoreiz ietinamais papīrs ar grafisku melnu rakstu, metāla kārbas ( lieliska dāvana, ja kārbā ieliek pašceptus cepumus vai ieber labu tēju vai kafiju). Kā jau Ikea ierasts, var atrast arī interesantus nieciņus kā šīs bumbas– galda dekorus, kur ievietot galda kartes, fotogrāfijas un tik praktisku lietu kā uzlīmes dāvanām. Savukārt sarkanā sega būs košs akcents ierastajam dīvānam!

12191.jpg framstalla-dovanu-pakavimo-popierius-juoda__0210716_PE364478_S4.jpg

vinter-indas-vnt-juoda__0426374_PE582137_S4.jpg vinter-vietos-korteles-laikiklis__0456726_PE604280_S4.jpg

12144.jpg ursula-uztiesalas-raudona__0307898_PE427870_S4.jpg

“Zara Home” atradu eglītes rotājumus dimanta formā, porcelāna trauki ar zvaigznēm šķiet skaisti, atbilstoši svētkiem un lietojami arī citās reizēs, savukārt mežģīņu galdauts koši sarkanā krāsā noteikti padarīs galda klājumu īpaši krāšņu!

Screen Shot 2016-11-08 at 11.58.14.png  8940000303_1_1_4.jpg

4641000600_1_1_3.jpg

Un, protams, nevar nepieminēt Rīgas veikalos atrodamos “Shishi” zīmola eglīšu rotājumus- to ir tik daudz, ka ikreiz pie stendiem paiet ilgs laiciņš. Katru gadu atļaujos iegādāties kādu jaunu, interesantu rotājumu savai kolekcijai. Arī dāvanai šī ir laba ideja, jo katrs rotājums ir kā mazs grezns priekšmets! Šogad kolekcijā ne tikai tradicionālās tēmas, bet pamanīju arī galvaskausus, vienradžus, balerīnas, mūzikas instrumentus, pirātu kuģus- katrs varēs atrast sev ko atbilstošu. Mani shishi.ee mājas lapā piesaistīja šie rotājumi, ceru tos atrast arī veikalos!

clear1-copy-12.jpg

red1-copy-9.jpg

Novembris, manuprāt, ir ideāls laiks, lai nesteidzīgi atrastu pirms gada noslēptās lampiņu virtenes, apzinātu eglīšu rotājumus, piparkūku formiņas un mierīgu prātu izdomātu, kā dekorēsiet māju svētkus gaidot. Nav aiz kalniem tas brīdis, kad laiks lūkot arī pēc adventes vainaga, varbūt ir  tā reize, kad beidzot izlemt to pagatavot pašiem? Patiesībā tas nemaz nav tik grūti- atliek iegādāt līmes pistoli un doties pastaigā uz mežu pēc dabas veltēm, kuras kombinēt ar riekstiem, kanēļa standziņām un pāris rotājumiem spožumam!

Foto: http://www.zarahome.comhttp://www2.hm.comhttp://www.ikea.comhttp://www.catalogue.shishi.ee

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s