Oreo cepuma krāsās

Skandināvu presi un blogus lasot, nākas secināt, ka arvien vairāk ir cilvēku, kuri atzīst, ka izdzīvojuši savu “balto periodu” un jaunu mājvietu iekārtojot, ar lielu entuziasmu pievēršas krāsām, it sevišķi labprāt izmēģina tumšos toņus. Manuprāt, līdzsvars it visās lietās ir svarīgs. Arī man jāatzīst, ka baltos interjerus skatoties vairākus pēc kārtas, kļūst pavisam garlaicīgi.

Tāpēc šoreiz pavisam citāds interjers, paskatoties šī dzīvokļa foto, man radās asociācijas ar melnbalto saldumu- Oreo cepumiem! Gribēju šī dzīvokļa interjeru atspoguļot, jo tas ir tiešām oriģināls un neparasts tieši sienas izvēlētās krāsas dēļ. Tik bieži taču dzirdēts, ka tumšu izmantot nevajag, jo telpu samazina, bet te rīkojušies pilnīgi pretēji-melnas sienas ir visai telpai! Taču kombinācijā ar baltiem griestiem un gaišām koka grīdām, durvīm un mēbelēm, nenoliegsiet taču, izskatās ļoti labi!

5146405.jpg

5146365.jpgSpogulis, kā arī fotogrāfijas atstutētas pret sienu, tumšo sienu atdzīvina melnbaltie sieviešu portreti, kas piestiprināti ar knaģiem-oriģināls un glīts risinājums!5146349.jpg

5146355.jpg

Virtuves zonā melnais atklājas vien virtuves skapīšu krāsā un retro krēslos, taču atkal ir kaut kas, kam pievērst skatienu. Sienas klāj rakstainas, nedaudz vecināta tipa izskata tapetes ar augu rakstu, tās kopā ar pie griestiem pielikto putniņu lampu veido dabai tuvu noskaņu. Īpaši man patīk lampas, kas atrodas virs virtuves darba virsmas! Kopumā virtuvē jūtama tāda senatnīga atmosfēra, kas panākta piemeklējot interesantas tapetes, lampas, retro virtuves mēbeles un tehniku, kā arī kapara katliņus un citus virtuves piederumus droši eksponējot izliktus pie sienas, nevis noslēptus atvilknēs.

5146385.jpg

5146393.jpg

5146387.jpg

5146383.jpg

5146339.jpg

Ceru, ka arī jūs šis interjers iedvesmoja un aicināja nebaidīties no tumšu un piesātinātu toņu izmantošanas!

Avots, foto: http://entrancemakleri.se

Leave a Reply

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s